Uurrooster

Start NIEUW dansjaar vanaf 9 september 2019

De lessen HIPHOP A en B in Tessenderlo starten pas vanaf 16 september, de lessen modern in Tessenderlo starten pas vanaf 22 september  

 

KLEUTERS TESSENDERLO

Kleuters 1 (Romina)                   woensdag 15:00-16:00 u               Pius X

Kleuters 2 (Charlotte)                 zondag 11:00-12:00 u                    Pius X

 

KLEUTERS WESTERLO

Kleuters (Dorien)                        dinsdag 17:30-18:30 u                   Heracles

 

KLEUTERS MEERHOUT

Prédans ballet (Sorena)             woensdag 15:00-16:00 u                Sporthal GBS

(2e en 3e kleuterklas) 

 

 

 

 

KIDS TESSENDERLO

Kidsdance A (Lisa)                     donderdag 18:00-19:00 u              THHI     VOLZET                        

Kidsdance B (Charlotte)             dinsdag 18:00-19:00 u                  Pius X   VOLZET

Kidsdance C (Kelly)                    woensdag 17:00-18:00 u              THHI     VOLZET

 extra leden van de kidsdance B en C mogen aansluiten in de kidsdance B+ (donderdag 17u-18u THHI) 

KIDS WESTERLO

Kidsdance A (Dorien)                 dinsdag 18:30-19:30 u                   Heracles

Kidsdance B (Gitte)                    maandag 19:00-20:00 u                Heracles

 

KIDS MEERHOUT 

Ballet (Sorena)                          woensdag 16:00-17u00 u               Sporthal GBS

Kidsdance Combo (Sorena)      woensdag 17:00-18:00 u               Sporthal GBS

                       (beide groepen zijn voor kinderen van het 1ste, 2e en 3e leerjaar)

 

 

 

 

TEENS TESSENDERLO

Popdance A (Charlotte)             dinsdag 19:00-20:00 u                   Pius X

Popdance B (Lisa)                     vrijdag 20:00-21:00 u                     THHI

Popdance C (Charlotte)             donderdag 19:00-20:00 u              Pius X

 

Modern A (Kaat)                         zondag 11:00-12:00 u                    THHI            Deze lessen starten pas vanaf 22 september

Modern B (Kaat)                         zondag 12:00-13:00 u                    THHI           Deze lessen starten pas vanaf 22 september 

Hiphop A (Daytona)                    maandag 18:30-19:30 u                Pius X          Deze lessen starten pas vanaf 16 september 

Hiphop B (Daytona)                   maandag 20:30-21:30 u                 Pius X          Deze lessen starten pas vanaf 16 september 

Hiphop C (Daytona/Lisa)            donderdag 19:00-20:00 u              THHI

 

TEENS WESTERLO

Popdance (Anthe)                      maandag 18:00-19:00 u                 Heracles

 

TEENS MEERHOUT

Modern jazz +12 (Sorena)         woensdag 18:00-19:00 u               Sporthal GBS 

Hedendaags +16 (Emilie)          zaterdag 12:00-13:30 u                 Sporthal Den Aks

Urban 10-15jaar (Christa)          maandag 18:30-19u30 u               Sporthal GBS

 

 

 

 

VOLWASSEN TESSENDERLO

Volwassen C (Kelly/Stefanie)     woensdag 19:45-20:45 u               THHI

 

VOLWASSEN WESTERLO

18+ (Gitte)                                  maandag 20:00-21:00 u                Heracles

 

VOLWASSEN MEERHOUT 

 Volwassen B (Lore/Stefanie)     maandag 20:00-21:00 u               Sporthal GBS   

 

 

 

MUSICAL TESSENDERLO

Dans + spel (Lisa)                      Vrijdag 18:00-19:00 u                    THHI

zang + spel (Charlotte)               zondag 12:00-13:00 u                   Pius X

 

 

 

!! NIEUW IN TESSENDERLO !!

G-dans (Lisa)                             vrijdag 19:00-20:00 u                     THHI

 

 

Urban-crew (Jan)                       zaterdag 13:00-15:00 u                 Pius X  

* Elke wedstrijd is je aanwezigheid vereist 

 

SPECIALS TESSENDERLO

Minikidsspecial (Charlotte)         donderdag 18:00-19:00 u              Pius X

     * Techniek (Romina)             woensdag 16:00-17:00 u               Pius X

Kidsspecial (Kelly)                      woensdag 18:00-19:30 u               THHI

     * Techniek (Annabel)            dinsdag19:00-20:00 u                    THHI

Juniorspecial

(Daytona)                                   maandag 19:30-20:30u                  Pius X

(Romina)                                    woensdag 17:00-18:00 u               Pius X

     * Techniek (Annabel)            dinsdag 20:00-21:00 u                   THHI

Special (Stefanie)                       woensdag 18:00-19:30 u               Pius X

     * Techniek (Annabel)            dinsdag 20:00-21:30 u                   THHI